Киев Рено форум - Логан Меган Лагуна Клио

Киев Рено форум - Логан Меган Лагуна Клио (/)
-   Официальное представительство Renault Украина (http://reno.kiev.ua/f32/)
-   -   Образ СЕО від Renault MEGANE (http://reno.kiev.ua/t5131/)

Renault Ukraine 29.11.2017 10:59

Образ СЕО від Renault MEGANE
 
https://www.cdn.renault.com/content/...12_m.smart.jpg

https://www.cdn.renault.com/content/...12_m.smart.jpg

У квітні 2017 року в офіційній дилерській мережі Renault стартували продажі нового Renault Megane седан. Щоб підкреслити елегантність довгоочікуваного седана С сегмента та статус його власника, компанія Renault в Україні провела розіграш нового ділового образу СЕО серед покупців легенди.

Renault Megane седан - це яскравий, представницький і амбітний автомобіль, який втілює в собі енергію сучасного міста. Він заворожує своїми динамічними та виразними лініями кузова, а хромовані окантовки підкреслюють його сучасність та надійність.

Renault Megane надихає своєю технологічністю та інноваційністю. Якісні і приємні на дотик матеріали обробки, хромовані окантовки, hightech риси дарують відчуття комфорту, елегантності та преміальності.

Перші власники нової моделі Megane седан, які придбали автомобіль в квітні-червні 2017 р. стали учасниками розіграшу цінного призу - ділового образу від Renault, а саме елегантного костюма індивідуального крою та ділової взуття.

У розіграші взяли участь 29 покупців нового Megane седан.

Переможцем розіграшу* став володар нового Renault Megane седан Шамрай Олександр Миколайович
, який придбав автомобіль в офіційному дилерському центрі Renault «Полісся Моторс Груп» (м. Житомир).

Розіграш проводився за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/) в присутності нотаріуса і провідного спеціаліста по роботі з клієнтами ТОВ «Хавасс Інгейдж Україна» в офісі АТ «Рено Україна».

Компанія Renault в Україні вітає Шамрая Олександра Миколайовича з придбанням нового Renault Megane седан та виграшем створення ділового образу на додаток до нього, а також дякує учаснику та всім партнерам за якісну роботу при підготовці образу.

З 2015 року бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Finance та кваліфікованій дилерськйі мережі.


Текущее время: 23:02. Часовой пояс GMT.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, vBulletin Solutions, Inc. Перевод:
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 RC 1 ©2011, Crawlability, Inc.zCarot